Föremål som liknar oljemålning Batalj
7069 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 30 november 2020
3265 Oljemålning
Såld: 2.600 kr
Såldes den 17 februari 2020
7032 Oljemålning
Såld: 3.400 kr
Såldes den 2 december 2019
1332 Oljemålning
1800-tal, batalj. Olja på duk, 37x46 cm
Såld: 1.600 kr
Såldes den 15 oktober 2018
1050 Oljemålning
Batalj, 45 x 72
Såld: 2.200 kr
Såldes den 22 februari 2016
Oidentifierad konstnär, 1700-tal, bataljscen, 43 x 32
Såld: 4.000 kr
Såldes den 27 april 2015
9084 Oljemålning
Såld: 6.000 kr
Såldes den 14 oktober 2013
8020 Oljemålning
sign Rosato, batalj, 59x89
Såld: 1.000 kr
Såldes den 2 september 2013
8491 Oljemålning
1890-tal, batalj, ramens innermått: 28x47
Såld: 2.600 kr
Såldes den 1 juli 2013